Jak jsem omladil barvu svého auta

Psal se rok 2002, když kdesi ve Francii vyrobili moje auto. Tmavě modrá mu slušela, blýskala se a auto vonělo novotou. Bejvávalo … Vystřídalo 3 majitele než se dostalo v listopadu 2016 ke mně. Po více než 14ti letech se na něm podepsal zub času a vybledlé plasty uvnitř i z venčí dokonale pasují k vyšisované barvě na kapotě. A to vlastně už taky bejvávalo. Kamarád mi totiž k narozeninám daroval kouzelný balzám se čtyřlístkem…

Začal svůj dopis Róbert H., který nám napsal o svém zážitku s balzámy Fantom.

Robert má rád starší auta

Kamarád věděl, jak mi na tom vozítku záleží. Mám prostě rád starší auta. Můj Renault je pro mě především citovou záležitostí. Jeho jízdní vlastnosti zdaleka nemohou konkurovat dnešním nadupaným kárám. Ale je součástí mého divokého života, vozí mě do práce, za přáteli… projeli jsme spolu celé Slovensko i Česko a nikdy mě nenechal na holičkách.  Na většinu oprav mi stále stačí kombinačky, šroubovák, 2 klíče, vázací drát a tahle nostalgie i praktičnost je pro mě úplně nejvíc.

Balzám Fantom COLOR Magic skutečně čaruje

A tak, když jsem se jednoho dne v naší oblíbené začouzené hospůdce zmínil, že ho dám do pucu, netušil jsem, že existuje něco jako Fantom COLOR Magic.
Ten jsem dostal darem od svého kamaráda o týden později k narozeninám. Stěží by mě tenkrát napadlo, že je možné ten balzám použít taky na můj auťák. Plasty a zrcátka jsou jako nová. Interiér jakbysmet. A co udělal s kapotou se nedá ani popsat. Nádhera. Renovace auta se odkládá na neurčito. Díky Fantomovi mi znovu zazářilo auto, které se mnou prožilo již spoustu dobrodružství.

Róbert H. z Prahy

PS: Voňavý balzám s malinou dnes používám nejenom na interiér auta, ale také jím ošetřuji zahradní nábytek na terase. Děkuji za vaše balzámy.

Robertovy výsledky na autě překvapily i nás

Osobně jsme se s Robertem sešli, abychom na vlastní oči viděli tento neuvěřitelný výsledek, který překvapil i nás. Robert nám ochotně poskytl i své fotografie z průběhu prvního ošetření svého auta.

Robert na své auto použil balzám Fantom COLOR Magic, který si můžete pořídit ZDE.

Chcete se více dozvědět o možnostech balzámů Fantom? Stáhněte si ZDARMA Průvodce balzámy Fantom ZDE.

Fantom COLOR Magic

Balzám Fantom COLOR Magic (s pigmentací) je skvělým a nepostradatelným doplňkem. Má stejné vlastnosti jako Fantom POWER of Nature. Navíc však renovuje a tónuje vzhled libovolného tmavého odstínu všech barev u interiérových plastů, dřeva, kůže, koženky atd.

Renovuje a kryje poškozené a zašlé povrchy v tmavých odstínech. Překrývá drobné škrábance a sluníčkem popř. stářím vyšisované povrchy. Barvy doplní do jejich původního odstínu - nepřebarví.

Přejít do eshopu

 

Profilový obrázek David Strnad
"Přijde čas, kdy se někdo pokusí shrnout váš život do několika video záběrů. Doporučuji vám, abyste ty záběry natočili sami už teď." Obchod a management jsem vystudoval na anglickém NEBSM. Od roku 2010 pomáhám podnikatelům s video marketingem a internetovou prodejní strategií. Stojím za úspěchem kampaní, které celkově oslovily více než 150.000 uživatelů a přinesly milionové obraty i zisky. Vybudoval jsem obchodní týmy s mezinárodní působností. Jsem spoluautorem úspěšného vzdělávacího programu Prezentujte jako Ámos, a eKnihy Sponzorovací proces od A do Z (aneb jak vybudovat fungující tým do 3 měsíců). Podílel jsem se na projektu EliteVideo Academy. Jsem také autorem vzdělávacího programu pro podnikatele Video klíč k úspěchu. A co vlastně dělám? "Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to, kde jsme dnes. Musí nás přimět k tomu pracovat na sobě."

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.