Jak se v zimě staráte o tlapky svého psa?

STOP popraskaným a bolavým tlapkám vašeho psa. Jak předejít popraskání tlapek kvůli počasí? Či jak si poradit s tím, když už tlapky popraskaly?

Pes nás provází již po tisíce let. Je to skvělý společník, hlídač, hledač nejrůznějších věcí… psi dokáží být neuvěřitelně věrní přátelé.

Zajímá se váš pes o vaše zdraví?

Ano. Je to váš nejlepší přítel.

Jen si vzpoměňte, jak jste se posledně uhodili do palce. Lísal se, ránu vám olizoval. chtěl vás uzdravit.

Přítel se zajímá o vaše zdraví i pohodlí. Je rád, když se s ním cítíte bezpečně, bez bolesti a radujete se spolu s ním ze života.

Jakým přítelem jsme pro psa my?

I v zimním počasí chodíme na procházky venčit naše mazlíčky. Sami se zabalíme do péřové bundy a teplých bot. Jak přitom myslíme na našeho psího přítele?

Nemluvím o oblékání psů, které je vhodné hlavně pro malé pokojové rasy. Psi mají většinou dostatek výbavy od matky přírody. Zimní strst na běžné procházky a venčení stačí.

Sůl na ulicích není přirozená, proto psi trpí

Jsme zvyklí sypat v zimě ulice solí. Pro naší chůzi a jízdu je to bezpečnější. Jenže naši psí přátelé v té břečce chodí naboso. Sůl narušuje jejich kůži a tlapky jim pak praskají. Tyto rány mohou být hluboké a bolestivé, protože se v nich snadno zachytí nečistoty a infekce.

STOP popraskaným a bolavým tlapkám

Pokud už má váš pejsek popraskané tlapky, určitě je potřeba zajít k veterináři, nechat je vyčistit a přeléčit.

Pokud se ještě nejedná o hluboké rány nebo chcete tomuto zranění předejít. Je potřeba pejskovi tlapky namazat, aby mráz, voda a sůl kůži nanarušovaly.

Osvědčil se přírodní balzám Fantom POWER of Nature

Nám i mnohým zákazníkům se osvědčil balzám Fantom POWER of Nature.
Cože, balzám na boty, kabelky, … mám natřít na tlapky mého psa?
Ano, jedná se o 100% přírodní balzám. Neobsahuje žádná barviva ani chemikálie. Je to čistý včelí vosk s jojobovým a karnaubským olejem doplněný lanolinem a výtažky z dvanácti bylin.
Balzám tlapky vyživí a ochrání před sněhem se solí. Nebudou praskat ani bolet.

Máme vlastní zkušenost, přírodní balzám Fantom POWER of Nature kůži hojí a vyživuje. Používáme to i na vlastní kůži při drobných oděrcích nebo popraskaných patách.
Oděrky se rychleji hojí a kůže je přirozeně vláčná i vyživená.

Fantom POWER of Nature

Zvláční a ošetří kůži. Váš zašlý pásek u kalhot budete nosit s oblibou. Na barevných teniskách dodá odpudivost rose. Plasty a gumy na autě získají lesk. Vynikne kresba na kameni. Věcem prodlouží život. Ošetří i tlapky vašeho psa.

Koupit

 

Profilový obrázek David Strnad
"Přijde čas, kdy se někdo pokusí shrnout váš život do několika video záběrů. Doporučuji vám, abyste ty záběry natočili sami už teď." Obchod a management jsem vystudoval na anglickém NEBSM. Od roku 2010 pomáhám podnikatelům s video marketingem a internetovou prodejní strategií. Stojím za úspěchem kampaní, které celkově oslovily více než 150.000 uživatelů a přinesly milionové obraty i zisky. Vybudoval jsem obchodní týmy s mezinárodní působností. Jsem spoluautorem úspěšného vzdělávacího programu Prezentujte jako Ámos, a eKnihy Sponzorovací proces od A do Z (aneb jak vybudovat fungující tým do 3 měsíců). Podílel jsem se na projektu EliteVideo Academy. Jsem také autorem vzdělávacího programu pro podnikatele Video klíč k úspěchu. A co vlastně dělám? "Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to, kde jsme dnes. Musí nás přimět k tomu pracovat na sobě."

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.