Jak se v zimě staráte o tlapky svého psa?

STOP popraskaným a bolavým tlapkám vašeho psa. Jak předejít popraskání tlapek kvůli počasí? Či jak si poradit s tím, když už tlapky popraskaly?

Pes nás provází již po tisíce let. Je to skvělý společník, hlídač, hledač nejrůznějších věcí… psi dokáží být neuvěřitelně věrní přátelé.

Zajímá se váš pes o vaše zdraví?

Ano. Je to váš nejlepší přítel.

Jen si vzpoměňte, jak jste se posledně uhodili do palce. Lísal se, ránu vám olizoval. chtěl vás uzdravit.

Přítel se zajímá o vaše zdraví i pohodlí. Je rád, když se s ním cítíte bezpečně, bez bolesti a radujete se spolu s ním ze života.

Jakým přítelem jsme pro psa my?

I v zimním počasí chodíme na procházky venčit naše mazlíčky. Sami se zabalíme do péřové bundy a teplých bot. Jak přitom myslíme na našeho psího přítele?

Nemluvím o oblékání psů, které je vhodné hlavně pro malé pokojové rasy. Psi mají většinou dostatek výbavy od matky přírody. Zimní strst na běžné procházky a venčení stačí.

Sůl na ulicích není přirozená, proto psi trpí

Jsme zvyklí sypat v zimě ulice solí. Pro naší chůzi a jízdu je to bezpečnější. Jenže naši psí přátelé v té břečce chodí naboso. Sůl narušuje jejich kůži a tlapky jim pak praskají. Tyto rány mohou být hluboké a bolestivé, protože se v nich snadno zachytí nečistoty a infekce.

STOP popraskaným a bolavým tlapkám

Pokud už má váš pejsek popraskané tlapky, určitě je potřeba zajít k veterináři, nechat je vyčistit a přeléčit.

Pokud se ještě nejedná o hluboké rány nebo chcete tomuto zranění předejít. Je potřeba pejskovi tlapky namazat, aby mráz, voda a sůl kůži nanarušovaly.

Osvědčil se přírodní balzám Fantom POWER of Nature

Nám i mnohým zákazníkům se osvědčil balzám Fantom POWER of Nature.
Cože, balzám na boty, kabelky, … mám natřít na tlapky mého psa?
Ano, jedná se o 100% přírodní balzám. Neobsahuje žádná barviva ani chemikálie. Je to čistý včelí vosk s jojobovým a karnaubským olejem doplněný lanolinem a výtažky z dvanácti bylin.
Balzám tlapky vyživí a ochrání před sněhem se solí. Nebudou praskat ani bolet.

Máme vlastní zkušenost, přírodní balzám Fantom POWER of Nature kůži hojí a vyživuje. Používáme to i na vlastní kůži při drobných oděrcích nebo popraskaných patách.
Oděrky se rychleji hojí a kůže je přirozeně vláčná i vyživená.

Fantom POWER of Nature

Zvláční a ošetří kůži. Váš zašlý pásek u kalhot budete nosit s oblibou. Na barevných teniskách dodá odpudivost rose. Plasty a gumy na autě získají lesk. Vynikne kresba na kameni. Věcem prodlouží život. Ošetří i tlapky vašeho psa.

Koupit

 

David Strnad
"Přijde čas, kdy se někdo pokusí shrnout váš život do několika video záběrů. Doporučuji vám, abyste ty záběry natočili sami už teď." Obchod a management jsem vystudoval na anglickém NEBSM. Od roku 2010 pomáhám podnikatelům s video marketingem a internetovou prodejní strategií. Stojím za úspěchem kampaní, které celkově oslovily více než 150.000 uživatelů a přinesly milionové obraty i zisky. Vybudoval jsem obchodní týmy s mezinárodní působností. Jsem spoluautorem úspěšného vzdělávacího programu Prezentujte jako Ámos, a eKnihy Sponzorovací proces od A do Z (aneb jak vybudovat fungující tým do 3 měsíců). Podílel jsem se na projektu EliteVideo Academy. Jsem také autorem vzdělávacího programu pro podnikatele Video klíč k úspěchu. A co vlastně dělám? "Pomáhám lidem najít jejich skutečný SEN, aby se stal jejich Silným Emotivním Nábojem. Nemyslím sen, který se jim zdál nad ránem. Mluvím zde o jejich poslání, vizi a skutečných cílech. Takový sen musí být větší než to, kde jsme dnes. Musí nás přimět k tomu pracovat na sobě."

Napsat komentář